All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Single Phase High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply 1KVA 1KW
| Product Name: | Single Phase High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply 1KVA 1KW |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply 2KVA 2KW with low voltage protection
| Product Name: | High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply 2KVA 2KW With Low Voltage Protection |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Product Name: | High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply With Lithium Battery Solution |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
Lithium Battery Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output Support OEM Service
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
10ms Transfer Time Ups Unit Power Supply 60W 120W With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
60W 120W DC Power UPS 40dB Noise Level For DVR Monitor Router VOIP POE Webcam
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
High Compatibility Mini DC UPS 60W 120W 40dB Noise With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
Rack Mount Sine Wave 3KVA 3KW Online Ups Power Supply
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Mount Way: | Rack Type |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
Uninterruptible Power Supply 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA High Frequency Online UPS
| Product Name: | High Power Factor 1.0 High Frequency Online UPS PT Series 1Kva To 10Kva |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |

