All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
RS232 IGBT 10Kva High Frequency Online Ups Power Supply
| Product Name: | IGBT Online UPS, 1kva To 10Kva Online High Frequency UPS, High Power UPS, Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
Three Phase 10KVA IGBT Double Conversion Low Frequency Online UPS
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | Three Phase Online UPS, 10KVA-300KVA IGBT DSP Double Conversion UPS, Low Frequency UPS |
3Kva High Frequency Online UPS
| Product Name: | 3Kva/3000w High Frequency Online UPS Rack UPS |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Mount Way: | Rack Type |
6Kva High Frequency Online UPS 1 Phase Rack Type UPS Pure Sine Wave
| Product Name: | 6Kva Online UPS, 1 Phase High Frequency Online UPS, Rack Type UPS |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Mount Way: | Rack Type |
AGM Batteries Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Modified Sine Wave
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Name: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
3 Phase Online Rack Modular Online UPS 20kva 150kva For office
| Application: | Transportation, Office, Medical Computer Room, Data Center. |
|---|---|
| Type: | 3 Phase Online Rack Type Modular UPS |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
MQ MR SERIES Modular Online UPS 40kva Three Phase for telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
19 Inch Rack UPS Modular System 3 Phase 20kva to 150kva High Frequency
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Product Name: | 3 Phase UPS Modular UPS System UPS Power System 20KVA-150KVA |
18W Portable Mini DC UPS With 8000mah LifeP04 Lithium Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Long Cycle Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply With LiFePO4 Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |

