All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Line Interactive PWM UPS Power Supply
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
|---|---|
| Display: | LED Or LCD For Optional |
| Product Name: | Line Interactive UPS, UPS Power Supply For Home, Microtek Home UPS |
19 Inch Rack Mounted Modular Online UPS 40kva Three Phase For Telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Telecommunication,education,hospitals |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
High Compatibility 40dB Mini DC UPS High Capacity Lithium Battery
| Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |
220VAC High Frequency Online UPS Double Conversion Tower Mount Type
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Power Type |
Office Power Backup Line-Interactive UPS 2000VA 1200W with Over Temperature Protection and 220V Input Voltage
| Display: | LED/LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Noise: | Less Than 40dB |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Economic Mini DC UPS Uninterruptible Power Module 5Ah-100Ah 100V-240V
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Source
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Line Interactive G Tech Pure Sine Wave UPS Power Supply 1KVA 5KVA
| Payment Terms: | L/C, T/T |
|---|---|
| Brand Name | G-tech UPS |

