All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ 30w mini dc ups ] match 29 Products.
ECO Series Mini DC UPS 100-240Vac With Overload Overvoltage Protection LiFePO4 battery included
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
2-3 Hours Charging Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment For Monitor And WiFi
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Output Power: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
0℃~+40℃ Working Temperature Mini DC UPS 12W-60W Output Power For Monitor And WiFi
| Output Power: | 12W-60W |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium |
| Charging Period: | 2~3Hours |
High Compatibility Mini DC UPS , DC Power UPS High Capacity Lithium Battery
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Portable DC UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Economic 5Ah 100Ah Mini DC Uninterruptible Power Supply Device
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Charging Voltage: | 100V-240V |
Multi Output Mini DC Ups Battery 5V 9V 12V Portable Online Ups For Ip Camera And Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Voltage Range: | 100-240Vac |
ECO Series Mini DC UPS 100-240Vac With Overload Overvoltage Protection
| Material: | Plastic/Metal |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Input Voltage: | 100-240Vac |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |

