All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ efficiency high frequency ups ] match 139 Products.
Three Phase Industrial Online UPS Low Frequency Online UPS, three phase IGBT ups systems
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | Three Phase Industrial Online UPS Low Frequency Online UPS, Three Phase IGBT Ups Systems |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
40KVA-80KVA Low Frequency Online UPS For Office / Computer / Facilities
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
Low Frequency 3 Phase Online Ups 40KVA-80KVA With Sealed Lead Acid Battery
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Product Name: | 40KVA-80KVA Low Frequency Online UPS Three Phase Online Ups For Office / Computer / Facilities |
| Display: | LCD(Touchscreen) |
RS232 Three Phase 300KVA IGBT DSP Double Conversion UPS
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
|---|---|
| Product Name: | Three Phase Ups 10KVA-300KVA IGBT DSP Double Conversion UPS Commercial Ups Systems |
| Battery Type: | Sealed Lead Acid Maintenance Free |
Transfer Time 10ms PWM UPS 220V Power Supply Backup Unit 50Hz 60Hz
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
AGM Batteries Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Modified Sine Wave
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Name: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
20KVA-200KVA Low Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD |
20KVA-200KVA Online Double Conversion Ups LCD Display For Office / Computer Facilities
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Display: | LCD |
10-300KVA IGBT DSP Chip UPS Uninterruptible Power Supply
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | 10KVA-300KVA Low Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply For Office, Data Center, Computer Room, Etc. |

