All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ efficiency high frequency ups ] match 139 Products.
3 Phase Online Rack Modular Online UPS 20kva 150kva For office
| Application: | Transportation, Office, Medical Computer Room, Data Center. |
|---|---|
| Type: | 3 Phase Online Rack Type Modular UPS |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
220V UPS Uninterruptible Power Supply Input Frequency 50Hz 60Hz
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
LCD High Frequency Online Electrical Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage
| Output Power Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Inverters
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Reliable Power Protection Pwm Ups With 50hz/60hz Output And Input
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
Line Interactive G Tech Pure Sine Wave UPS Power Supply 1KVA 5KVA
| Payment Terms: | L/C, T/T |
|---|---|
| Brand Name | G-tech UPS |
PF0.9 Online G Tech UPS Power Supply 0ms Transfer Time With Double Conversion
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number: | 1 KVA ~ 10 KVA (3:1) |
| Protection: | Unbalanced Loads |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups For Pc / Atm / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
1KVA Pure Sine Wave Ups Power Supply Overload 220V 230V 240VA Wide Input Range
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |

