All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ efficiency high frequency ups ] match 139 Products.
Low Frequency Uninterrupted Power Supply 220V With Pure Sine Wave
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
High-Efficiency 95.5% LCD 0ms Uninterruptible Power Supply
| Display: | LCD |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
CE ROHS Modular Online UPS Overload Short Circuit Over Temperature Protection
| Product Name: | Modular Online UPS |
|---|---|
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
MQ MR SERIES Modular Online UPS 40kva Three Phase for telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Finance,telecommunication,education,hospitals,transportation&other Network Devices, Data Centers. |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
19 Inch Rack Mounted Modular Online UPS 40kva Three Phase For Telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Telecommunication,education,hospitals |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
220V PWM UPS Continuous Power Source Transfer Time Less Than 10ms
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Input Voltage: | 220V |

