All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display sine wave inverter ] match 130 Products.
Modified Sine Wave PIV 3000W Power Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Inverters
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Customized Modified Sine Wave Car Inverter PIV Series Optional LCD / LED Indicators
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
AC 220V Modified Sine Wave Car Inverter PIV Series LCD LED Indicators Energy Saving
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Intelligent Sine Wave Power Inverter 1500W-3000W Overload / Short Circuit Protections
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Modified Sine Wave Car Power Inverter PIV Series High Efficiency Conversion
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
Modified Sine Wave Intelligent Power Inverter Metal / ABS Material 2 Years Warranty
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
1KVA Ups Inverter Pure Sine Wave , Power Wave Ups Line Interactive Type
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |

