All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lcd display uninterruptible power supply ] match 101 Products.
LCD Display Modular Online UPS High Performance For Office Computer
| Product Name: | Modular On Line High Frequency Online UPS, Modular Type UPS, Uninterrupted Power Supply UPS |
|---|---|
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
| Type: | On-line |
Single Phase 1-10Kva Online High Frequency Ups uninterruptible power systems
| Product Name: | Single Phase 1-10Kva Online High Frequency Ups Uninterruptible Power Systems |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Mount Way: | Tower Type |
True Double Conversion High Frequency Online UPS With LED / LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
G Tech UPS Online Single Phase Double Conversion Uninterrupted Power Supply
| Mount Way: | Rank |
|---|---|
| Material: | ABS/Metal |
| Color: | Black |
10Kva Online High Frequency Ups Uninterruptible Power System
| Product Name: | Single Phase Online UPS 10Kva Online High Frequency Ups Uninterruptible Power System |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Mount Way: | Tower Type |
OEM Service Supported Online Double-Conversion Single Phase UPS 1-10kVA PF 1.0 with LCD Display
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry Contact |
|---|---|
| Display: | LCD Display |
| Efficiency: | ≥95.5% |
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220v Lcd Display Low Frequency Online Ups With Pure Sine Wave Output
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 0.9 |
Uninterruptible 3KVA 10KVA High Frequency Online Ups Power Supply
| Power Factor: | Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | Computer, Telecommunications, Networking, Security, Monitoring |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |

