All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lifepo4 battery mini dc ups ] match 13 Products.
Modem Router 12W POE LiFePO4 Battery Mini DC UPS
| Product Name: | LiFePO4 Battery Mini DC UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output For Modem, Router, CCTV Etc |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |
100W 12000 MAh LiFePO4 Battery Mini DC UPS With POE
| Product Name: | 100-240Vac DC LiFePO4 Battery UPS Mini DC UPS With POE And USB 100W 12000 MAh Mini DC UPS |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |
ECO Series Mini DC UPS 100-240Vac With Overload Overvoltage Protection LiFePO4 battery included
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Long Cycle Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply With LiFePO4 Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Source
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Economic Mini DC UPS Uninterruptible Power Module 5Ah-100Ah 100V-240V
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
High Compatibility 40dB Mini DC UPS High Capacity Lithium Battery
| Name: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |
30W ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection 0C- 40C
| Output Power: | 30W |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
High Compatibility Mini DC UPS , DC Power UPS High Capacity Lithium Battery
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |

