All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ short circuit mini dc ups ] match 57 Products.
POE Sensor 12V 18W 8800mah Lithium Battery DC UPS 240Vac
| Product Name: | Mini DC UPS, POE Sensor 12V 18W 8800mah Lithium Battery DC UPS |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |
12W-60W Economic Mini Utninterruptible Power Equipment Lithium Battery DC UPS
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Output Power: | 12W-60W |
| Charging Period: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS with Lithium Battery
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Portable DC UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
100-240Vac Input Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output For CCTV Router POE
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Overload Protection Mini DC UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Multi Output Mini DC Ups Battery 5V 9V 12V Portable Online Ups For Ip Camera And Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Voltage Range: | 100-240Vac |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
Economic 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
ECO Mini Uninterruptible Power Supply 2~3Hours Charge 5Ah-100Ah Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

