All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ short circuit mini dc ups ] match 57 Products.
Modem Router 12W POE LiFePO4 Battery Mini DC UPS
| Product Name: | LiFePO4 Battery Mini DC UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output For Modem, Router, CCTV Etc |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |
12v 18w Mini DC UPS Lithium Battery Overload Protection With POE USB
| Product Name: | Mini Dc Ups 12v 18w With POE And USB |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Transfer Time: | 0 Ms |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Battery 0℃~+40℃ Working Temperature
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Stable Performance Eco Mini Dc Ups 12v For Lead-Acid Battery
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lead-acid Battery |
30W ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection 0C- 40C
| Output Power: | 30W |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Lithium Battery Mini DC UPS 2-3 Hours Charging Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lithium |
Portable ECO Mini DC UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM Battery For CCTV Router POE Smart Phone with 6PCS 12vdc output
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Protection:: | Short Circuit |
| Output Voltage: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
12W-60W Mini DC UPS Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
2-3 Hours Charging Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment For Monitor And WiFi
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Output Power: | 12W-60W |

