All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ short circuit online ups ] match 81 Products.
High Frequency Online UPS 1.0 Output Power Factor Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
| Display: | LCD |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
220V Low Frequency Online UPS with Overload and Short Circuit Protection
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Low Frequency 220V Input Online UPS 3 phases
| Display: | LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
220v Lcd Display Low Frequency Online Ups With Pure Sine Wave Output
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 0.9 |
Single Phase 1kva 10Kva High Frequency Online UPS Power Guard UPS
| Product Name: | Single Phase Online UPS, 1kva To 10Kva Online High Frequency UPS, Home Ups Online |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
High Frequency 0ms Transfer Time LCD Display Online UPS
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Output Power Factor: | 1.0 |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
LCD Display High Frequency Online UPS Secure Power 1kVA-10kVA With Output Power Factor1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |
| Output Power Factor: | 1.0 |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
RS232 IGBT 10Kva High Frequency Online Ups Power Supply
| Product Name: | IGBT Online UPS, 1kva To 10Kva Online High Frequency UPS, High Power UPS, Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |

