All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Line Interactive PWM UPS Power Supply
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
|---|---|
| Display: | LED Or LCD For Optional |
| Product Name: | Line Interactive UPS, UPS Power Supply For Home, Microtek Home UPS |
Automatic Charging 300W Line Interactive PWM UPS For POS Machine
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | , POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
19 Inch Rack Mounted Modular Online UPS 40kva Three Phase For Telecommunication
| Features: | 19" Rack Mounted Modular UPS |
|---|---|
| Application: | Telecommunication,education,hospitals |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
3KVA Standard Pure Sine Wave Line Interactive UPS SL Series Tower Type
| Application: | Power Backup For Computer |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
True Double Conversion Online High Frequency UPS Black ABS Shell
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Power Type |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Battery 0℃~+40℃ Working Temperature
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Low Frequency 220V Input Online UPS 3 phases
| Display: | LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
12W-60W Economic Mini Utninterruptible Power Equipment Lithium Battery DC UPS
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Output Power: | 12W-60W |
| Charging Period: | 2~3Hours |

