All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Long Mini DC UPS 100V-240V Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection Economic Uninterruptible
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging Period: | 2~3Hours |
2-3 Hours Charging Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment For Monitor And WiFi
| Product Name: | DC UPS |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Output Power: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Battery Type: | Lithium |
20kva-600kva Modular Online Ups High Frequency For Precision Instruments
| Battery Capacity: | 10-60Ah |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
110V/220V Offline PWM UPS Silence Setup With Battery Low Voltage Protection
| Place Of Origin:: | Plastic/Metal |
|---|---|
| Guangdong:: | China |
| Output Voltage:: | 110V/220V |
High Frequency Emergency Power Supply Online Ups 10kva Overload Protection
| Brand Name: | GTECH |
|---|---|
| Protection: | Overload Protection |
| UPS Capacity: | 6KAV-10KVA |
10KVA Ups Backup Power Supply Single Phase Pure Sine Wave Without Battery
| Product Name: | 10kva Online Ups Prices |
|---|---|
| Type: | Online |
| Weight: | Customized |
GP33 10-300KVA IGBT DSP Low Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply
| Application: | Office, Computer Facilities, Security, Monitoring, Alarm,Telecommunications, Medical, Instrumentation, Financial |
|---|---|
| Type: | On-line, Low Frequency Online, 3 Phases In 3 Phases Out |
| Product Name: | 10-300KVA IGBT DSP Chip Low Frequency Online UPS GP33 Series Uninterruptible Power Supply For Data Center, Computer Room, Etc. |
UPS Systems 200Ah AGM VRLA Regulated Lead Acid Battery
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx 62 Kg |
Double Sealing 250Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle Battery
| Capacity: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | 12V Lead Acid Battery Deep Cycle Sealed Lead Acid Battery Rechargeable Valve Regulated Lead Acid Battery |

