All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
AGM Separator 6AH UPS VRLA Regulated Lead Acid Battery
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Sealed Type: | Sealed |
| Terminal: | Terminal F1/F2 |
UPS Solar 12V 9ah Lifepo4 Rechargeable Battery For Energy Storage
| Product Name: | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
|---|---|
| Power: | 12V 9ah |
| Battery Type: | LiFePO4 Battery |
100Vac 240Vac High Capacity Lithium Ion Battery Mini DC Power UPS
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Input Voltage: | 100-240Vac |
| Name: | Mini DC UPS |
Lithium Battery Mini DC UPS 2-3 Hours Charging Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lithium |
0℃~+40℃ Working Temperature Mini DC UPS 12W-60W Output Power For Monitor And WiFi
| Output Power: | 12W-60W |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium |
| Charging Period: | 2~3Hours |
UPS 25.6v 100ah Regulated Lead Acid Battery Self Discharge Rate ≤3%
| Operating Temperature: | -15℃~50℃ |
|---|---|
| Cycle Life: | 500-1000 |
| Voltage: | 25.6 |
SL-series Line Interactive UPS Silence Function Pure Sine Wave Compatible With Generator
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Brand Name | G-tech |
| Model Number | line-interactive UPS |
12V 9AH VRLA Battery High-performance Reliable Long-lasting Battery For Line-interactive UPS
| Voltage: | 12v |
|---|---|
| Usage: | UPS,Telecom,solar System |
| Sealed Type: | Sealed |
DC UPS High Capacity Lead-acid Batteries Over-discharging And Short Circuit Protections
| Delivery Time: | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Module UPS High Efficiency With Cold Start Function ECO Mode For Energy Saving
| Delivery Time: | 45 days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

