All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
True Double Conversion High Frequency Online UPS Single Phase With LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Optional |
| Mount Way: | Tower Type |
Overload Protection Mini DC UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
100-240Vac Input Ups Backup Power Supply High Capacity Lithium Battery 40dB Noise
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Portable Lithium UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Line Interactive 600VA 5KVA Uninterruptible Ups Sine Wave Inverter
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Rack Or Tower |
| Phase: | Single Phase |
12.8V 12Ah Deep Cycle UPS Lead Acid Battery For UPS System Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 12Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
12.8V 24Ah Safety E Bike Lithium-Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 24Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
60Ah Safety Deep Cycle 12.8 V Lithium Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 60Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
Line Interactive Offline 500VA 300W PWM UPS For Home Power Backup
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| Brand Name: | G-Tech |
| Display: | LED/LCD Optional |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Secure Power With PF 1.0
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Battery Low Voltage |

