All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS For Computer Room And Data Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS with Lithium Battery True Double Version Standard 2U Rack Type
| Nominal Voltage: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Battery: | LiFePO4 |
| Generator Input: | Support |
220V Low Frequency Online UPS with Overload and Short Circuit Protection
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Power Factor 0.8 Line Interactive Pure Sine Wave UPS 1KVA~5KVA Tower Type
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Application: | Computer |
| Waveform: | Pure Sine Wave |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS For PC / ATM / Bank Terminal with PF 0.8
| Mount Way: | Tower Type |
|---|---|
| Protection: | Overload, Short Circuit, Over Temperature |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
1000VA 600W Modified Sine Wave Line Interactive UPS, UPS For Computers
| Communication Interface: | USB, RS232 |
|---|---|
| Output Wave Form: | PWM |
| Charging Time: | 4-6hours |
Single Phase G Tech UPS With Automation Control System 2 Years Warranty
| Color: | Customized |
|---|---|
| Transfer Time: | Typical 2-6ms,10ms Max |
| Display: | LCD / LED |
1KVA~5KVA Full Sine Wave Ups Tower Type Mount Way Connect With External Battery
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
High Compatibility Mini DC UPS , DC Power UPS High Capacity Lithium Battery
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic/Metal |
| Field Of Application: | Monitor,router,modem,time Recorder,solar Panel Etc. |

