All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Modified Sine Wave Intelligent Power Inverter Metal / ABS Material 2 Years Warranty
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
5V/1A USB Port Power Inverter With Optional LCD / LED Indicators
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
230Vac MP/MPS SERIES 1000W 6000W Solar Power Inverter
| Product Name: | MP/MPS SERIES 1000W-6000W Solar Power Off-grid Pure Sine Wave Home Inverter, AC/Solar Input |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Output Short Circuit Protection: | Yes |
MP/MPS SERIES 2000W Off Grid Pure Sine Wave Home Inverter
| Product Name: | MP/MPS SERIES 1000W-6000W Solar Power Off-grid Pure Sine Wave Home Inverter, AC/Solar Input |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Output Short Circuit Protection: | Yes |
T1/T2 terminal vrla type battery 12v 7ah for Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
10ms Tranfer MP MPS 2000W 230Vac Solar Power Inverter
| Product Name: | 230Vac MP/MPS SERIES 2000W Solar Power Inverter Pure Sine Wave Inverter, Inverter Home |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W Pure Sine Wave Inverter
| Product Name: | 230Vac MPS SERIES 2000W Pure Sine Wave Inverter, Solar Power Inverter, Inverter Home |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
Solar System Alarm System Sealed Lead Acid Battery 12v 80ah
| Capacity: | 80Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 22.20Kg |
6kw Solar Power Station Power Inverter with LiFePO4 Battery
| Product Name: | Solar Power Station, Solar Power Inverter With LiFePO4 Battery |
|---|---|
| Application: | Home Appliances, Energy Storage, Solar Power System |
| Rated Power: | 4kw/6kw |
Rechargeable LiFePO4 Battery Pack 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh
| Application: | Energy Storage, Solar Energy |
|---|---|
| Product Name: | Portable Power Station LiFePO4 Battery Power Supply |
| Cycle Life: | >2000 Times |

