All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
PWM Wave Power Inverter 300W To 3000W for Electrical Equipment
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Warranty: | 2 Years |
Metal ABS AC 220V Pure Sine Inverter Power Supply By Converting DC To AC
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Warranty: | 2 Years |
Rechargeable Sealed Lead Acid Battery For Alarm System
| Capacity: | 4.5Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 6V |
| Weight: | Approx. 0.75Kg |
Pasted flat type rechargeable lead acid battery
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
AGM Separator Sealed Lead Acid Battery , Valve Regulated Rechargeable Battery
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
Valve Regulated Sealed Lead Acid Batteries 12v 7ah For Telecom,solar System,alarm System
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Sealed Type: | Sealed |
valve regulated sealed lead acid battery 12v 7ah for Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
China # 1 stable quality deep cycle battery for solar storage
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
12v vrla battery with stable quality and good price
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |

