All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Portable Power Station 12V lifepo4 battery pack
| Application: | Laptops, Mini Fridges, Drones, Phones Charging, Fan, Energy Storage, Solar Energy, Etc |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Product Name: | Portable Power Station 12V Lifepo4 Battery Pack |
Portable Power Station Lifepo4 Battery Pack 19.2V 27Ah 162000mAh
| Application: | Laptops, Mini Fridges, Drones, Phones Charging, Fan, Energy Storage, Solar Energy, Etc |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Product Name: | Portable Power Station Lifepo4 Battery Pack Suppliers |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Color: | Black |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Battery Type: | 24V Lifepo4 Battery Pack |
High-Performance LiFePO4 Battery Pack for Longer Run Time
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Storage Temperature Range: | -20℃~45℃ |
| Discharge Temperature Range: | -20℃~65℃ |
High Performance 48V100Ah LiFePO4 Battery Pack, High Capacity, Low Weight
| Warranty: | 3-5 Year |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Operating Temperature Range: | -20℃~65℃ |
Backup Power Supply LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Cycle Life: | 5000 Times |
Long Cycle Life Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Charge Current: | 100A |
| Max Discharge Current: | 100A |
100Ah Lithium LiFePO4 Battery Pack With Smart BMS system
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Battery Type: | LiFePO4 |
Single Three Phase AVR Series 50Hz 60Hz Auto Voltage Regulator
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Phase: | Single/Three Phase |
| Display: | LCD/LED |
100A Lithium Iron Phosphate Battery 4800WH High Capacity Energy Storage
| Warranty: | 3 Year |
|---|---|
| Max Charge Current: | 100A |
| Energy: | 4800WH |

