All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Overload Protection 220V G Tech UPS Pure Sine Wave Power Supply
| Overload Protection: | Yes |
|---|---|
| Dimensions: | 320 X 140 X 200 Mm |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
1000VA G Tech Uninterrupted UPS Power Supply With USB Port
| Capacity: | 1000VA |
|---|---|
| LED Indicators: | Yes |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
1000VA Uninterruptible G Tech UPS 2 Hours Battery Backup Time
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| LED Indicators: | Yes |
| Product Name: | G Tech UPS |
UPS System Backup Power Supply 7AH 9AH 12AH 18AH Battery Capacity
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Input Voltage: | 220V |
220V UPS Uninterruptible Power Supply Input Frequency 50Hz 60Hz
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
CE ROHS LCD Display Low Frequency Online UPS Pure Sine Wave Output
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Pure Sine Wave Low Frequency UPS With Overload Short Circuit Protection\\
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
Economic 100Ah Mini UPS Uninterruptible Power Backup with Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Prote
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
Mini DC UPS with 100V-240V Charging Voltage Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Long Lif
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
True Double Conversion Online High Frequency UPS Black ABS Shell
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Power Type |

