All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Power Guard High Frequency Online UPS Pure Sine Wave RS232 / Interlling Slot Selectable
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Power Type |
Single Phase 1kva 10Kva High Frequency Online UPS Power Guard UPS
| Product Name: | Single Phase Online UPS, 1kva To 10Kva Online High Frequency UPS, Home Ups Online |
|---|---|
| Power Factor: | 1.0 |
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
Low Frequency Online UPS with Overload/Short Circuit/Over Temp Protection RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Display: | LCD |
220V Pure Sine Wave Low Frequency Online UPS With RS232/USB/SNMP Communication Interface
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0.9 |
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
≥95.5% Efficiency Lcd Display High Frequency Online Ups 6kva / 10kva
| Battery Capacity: | 10-100AH |
|---|---|
| Battery Voltage: | 48V/96V/192V/384V |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva For It Network Equipment Office
| Capacity: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Display: | LCD |
Reliable Power Protection Pwm Ups With 50hz/60hz Output And Input
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficient Power Protection
| Transfer Time: | 0ms |
|---|---|
| Power Capacity: | 1-10KVA |
| Efficiency: | 95% |
Gp33 3 Phase Low Frequency Ups Industrial 10-200kva With Rs232 Communication Interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |

