All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ efficiency high frequency ups ] match 139 Products.
Metal / Plastic Case Pure Sine Wave Line Interactive UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Office Power Backup Line-Interactive UPS 2000VA 1200W with Over Temperature Protection and 220V Input Voltage
| Display: | LED/LCD |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Noise: | Less Than 40dB |
Stable Performance Eco Mini Dc Ups 12v For Lead-Acid Battery
| Charging Period: | 2~3Hours |
|---|---|
| Product Name: | DC UPS |
| Battery Type: | Lead-acid Battery |
True Double Version 3 Phase 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS For Computer Room And Data Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Line-Interactive UPS 400-2000va Plastic and 3000va Mental for Continuous Office Power Backup
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS with Lithium Battery True Double Version Standard 2U Rack Type
| Nominal Voltage: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Battery: | LiFePO4 |
| Generator Input: | Support |
True Double Version Rack Type 6KVA/10KVA Online UPS with Lithium Battery
| Packaging Details: | Standard Export Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
High Performance Line Interactive Sine Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Waveform: | Pure Sine Wave |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Waterproof: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |

