All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups lithium ion battery pack ] match 66 Products.
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Max Charge Current: | 60A |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V/48V/72V |
| Battery Type: | LiFePO4 |
Standard Size Bluetooth Display LiFePO4 Battery Pack with Performance and Off-grid
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Discharge End Voltage: | / |
| Type: | LiFePO4 |
OEM 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack with 3 Year Warranty
| Energy: | 1200WH |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Cycle Life: | 5000 Times |
High Capacity LiFePO4 Battery Pack 5000 Times Cycle Life 100A Max Charge Current
| Cycle Life: | 5000 Times |
|---|---|
| Battery Type: | LiFePO4 |
| Energy: | 1200WH |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Product Name: | High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply With Lithium Battery Solution |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
12.8V 10Ah Lifep04 Lithium Battery With Alumium Shell
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12.8V10Ah Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
| Terminal Type: | F2 |
12.8V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery For Telcom
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12.8V100Ah Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery |
| Terminal Type: | M8 |
High Capacity 12V LiFePO4 Battery for Lead Acid Replacement
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12v Li Ion Battery Lifepo4 Rechargeable Battery 12V Lead Acid Battery Replacement |
| Terminal Type: | F2 |
Lithium Battery UPS DSP Digital Control Based True Double Conversion Online UPS
| Delivery Time: | 45 days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

