All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups lithium ion battery pack ] match 66 Products.
89.6Wh 12.8V 6AH Lithium Ion Battery Pack For UPS
| Color: | Blue |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Battery Pack
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Product Name: | LiFePO4 Battery 3.2v 50ah Li-ion Battery Back Up LiFePO4 Battery |
3000 times Cycle 12.8V 9AH UPS lifepo4 lithium battery
| Color: | Blue |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
12.8V 24Ah Safety E Bike Lithium-Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 24Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
60Ah Safety Deep Cycle 12.8 V Lithium Ion Battery For UPS System
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 60Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
100Ah Lithium LiFePO4 Battery Pack With Smart BMS system
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Battery Type: | LiFePO4 |
12.8V 6Ah 76.8Wh safety lithium-Ion battery for UPS system lead acid battery replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 6Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Portable DC UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Alumium Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Lifepo4 Battery Pack
| Color: | Blue |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
12.8V 18Ah LiFePO4 Battery Pack For UPS System Lead Acid Battery Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 18Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |

