All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups lithium ion battery pack ] match 66 Products.
100-240Vac Input Mini DC UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output For CCTV Router POE
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
10ms Transfer Time Ups Unit Power Supply 60W 120W With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
60W 120W DC Power UPS 40dB Noise Level For DVR Monitor Router VOIP POE Webcam
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
High Compatibility Mini DC UPS 60W 120W 40dB Noise With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS with Lithium Battery True Double Version Standard 2U Rack Type
| Nominal Voltage: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Battery: | LiFePO4 |
| Generator Input: | Support |
100Ah Lithium Iron Phosphate Battery 4800WH 100A Max Charge Current
| Capacity: | 100Ah |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Max Charge Current: | 100A |
LiFePO4 Battery 100Ah 5000 Times Cycle Life 3 Year Warranty
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100-240Vac Input Ups Backup Power Supply High Capacity Lithium Battery 40dB Noise
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
Overload Protection Mini DC UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V Output
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
18W Portable Mini DC UPS With 8000mah LifeP04 Lithium Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |

