All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups lithium ion battery pack ] match 113 Products.
3.2V LiFePO4 Cell Pack with Operating Temp Range of -20℃~65℃
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Discharge Cut-off Voltage: | 2.5 (0℃ ) 2.0 (-20℃) |
| Capacity: | 100Ah |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Product Name: | High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply With Lithium Battery Solution |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
G Tech UPS lithium battery solution online UPS with humanized design and elegant LCD display for easy monitoring and control
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Warranty: | 3 Years |
G Tech UPS lithium battery solution online UPS with humanized design and elegant LCD display for easy monitoring and control
| Application: | IT Equipment, Servers, Routers, And Network Systems, Medical Devices, Etc. |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Warranty: | 3 Years |
100A Lithium Iron Phosphate Battery 4800WH High Capacity Energy Storage
| Warranty: | 3 Year |
|---|---|
| Max Charge Current: | 100A |
| Energy: | 4800WH |
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Portable Lithium UPS
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
UPS Solar Power Lifepo4 Rechargeable Battery 12.8V For Energy Storage
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12.8V Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) Battery For Energy Storage |
| Terminal Type: | F2 |
Off Grid Energy Storage Power Inverter With LiFePO4 Battery
| Product Name: | Off Grid Energy Storage System, Power Inverter With LiFePO4 Battery |
|---|---|
| Application: | Home Appliances, Energy Storage, Solar Power System |
| Rated Power: | 4kw/6kw |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS with Lithium Battery True Double Version Standard 2U Rack Type
| Nominal Voltage: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Battery: | LiFePO4 |
| Generator Input: | Support |

