All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Line Interactive Dc Ups System Overload Short Circuit Protection 300VA 650VA 800VA
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
PWM Output Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Inverters
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
1 Pc 12V UPS Offline Standby Ups For Home Power Backup
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| Brand Name:: | G-Tech |
| Display:: | LED/LCD Optional |
Line Interactive Offline Standby Ups For Home Power Backup
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| Brand Name: | G-Tech |
| Display: | LED/LCD Optional |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
UPS Valve Regulated Lead Acid Battery with Max Discharge Current 300A
| Capacity: | 100Ah |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 300A |
| Self Discharge Rate: | ≤3%/Month |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For UPS Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
True Double Version Rack Type 6KVA/10KVA Online UPS with Lithium Battery
| Packaging Details: | Standard Export Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |

