All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Standard 4U 51.2 V 200Ah Lithium Battery For UPS And Solar Battery Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 150Ah Lithium Battery For UPS And Solar
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
True Double Version Floor Type Online UPS 1KVA/2KVA/3KVA
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
360W 600VA Simulated Sine Wave UPS Backup Power Supply
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Brand Name:: | G-Tech |
| Display:: | LED/LCD Optional |
low Self-discharge regulated sealed UPS lead acid storage battery
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Sealed Type: | Sealed |
OEM Maintenance-Free ABS Case Material Rechargeable Valve Regulated Lead Acid Battery For UPS Long-Lasting Performance
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
Stable performance 2.55 Kg 12V 9Ah lead acid battery for UPS system
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |

