All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Line Interactive Offline Standby Ups For Home Power Backup
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| Brand Name: | G-Tech |
| Display: | LED/LCD Optional |
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
UPS Valve Regulated Lead Acid Battery with Max Discharge Current 300A
| Capacity: | 100Ah |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 300A |
| Self Discharge Rate: | ≤3%/Month |
Standard 3U 48V 100Ah Lithium Battery For UPS And Inverter
| Battery Cell: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Life Cycles: | 5000 Cycles @25℃ 80%DOD |
| Nominal Energy: | 4.8KWh |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For UPS Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
High Reliability Modular Online UPS 20KVA-500KVA With Protection Features
| Application: | Transportation, Office, Medical Computer Room, Data Center. |
|---|---|
| Type: | On-line |
| Phase: | Three Phase In Three Phase Out |
650va Computer Backup Power Supply , Offline Ups With Avr Function
| Place Of Origin:: | Guangdong,China |
|---|---|
| Model Number:: | V-650 |
| Protection: | Voltage |
1.5KVA 24VDC Online Interactive UPS Power Supply 45-65Hz For Computer Network
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Protection: | Short Circuit, Battery Overcharge, Overdischarge, Overload |
| Weight: | 4.8-17.3kg |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithium Battery For UPS Power Backup And Solar
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |

