All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 7ah For Ups System
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.1Kg |
Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 12ah For Ups System
| Capacity: | 12Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 3.4Kg |
Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 100ah For UPS Telecom
| Capacity: | 100Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 29.50Kg |
12v 180ah Sealed Lead Acid Battery Terminal F2 For UPS
| Capacity: | 180Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 50.50Kg |
Modified Sine Wave G Tech UPS Inverter For Car LCD/LED Display
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | AC 220V |
| Display: | LCD/LED Optional |
1.5KVA Line Interactive UPS with Pure Sine Wave Output and CE Rohs ISO Certificate
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
ECO Series Mini DC UPS 100-240Vac With Overload Overvoltage Protection
| Material: | Plastic/Metal |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Input Voltage: | 100-240Vac |
High Performance Sealed Lead Acid Deep Cycle Battery For UPS System
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
| Voltage Per Unit: | 12 |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah |
| Voltage: | 12V |

