All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system 7ah lead acid battery ] match 39 Products.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Battery Capacity 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V/230V/240V |
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
Reliable Power Protection Pwm Ups With 50hz/60hz Output And Input
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
2KVA Sine Wave Ups Battery Backup With Overload Short Circuit Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Rank Mount Installation
| Product Name: | Line Interactive UPS |
|---|---|
| Wave Form: | Pure Sine Wave |
| Material: | Mental |
2 CPU Controlled 1KVA Pure Sine Wave Home Ups Overvoltage Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
2KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
USB RS232 RJ45 Pure Sine Wave Power Supply 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Power Capacity: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Frequency: | 50/60Hz |
Transfer Time ≤10ms Pure Sine Wave Inverter with Over Temperature Protection
| Color: | Black |
|---|---|
| Battery Capacity: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Transfer Time: | ≤10ms |

