All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system backup power supply ] match 149 Products.
Portable ECO Mini DC UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM Battery For CCTV Router POE Smart Phone with 6PCS 12vdc output
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Protection:: | Short Circuit |
| Output Voltage: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Use Life: | >10years |
| Max Discharging Current: | 50A~300A |
Deep Cycle 24V 100Ah Lithium Battery For Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Large Capacity 12V 300Ah Lithium Battery For Solar And Power Back-Up
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
5kwh Lifepo4 Battery Pack For Solar Energy Storage
| Application: | Electric Vehicles, Power Tools, Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Cycle Life: | 5000 Times |
G-Tech VMH-3024 Inverter Compatible with Multiple Battery Brands for Flexible Energy Management
| Type: | DC/AC Inverters |
|---|---|
| Rated Output Power: | 3KVA/3KW |
| Peak Power: | 6000VA |
100ah 12v Lithium Iron Phosphate Battery With Bluetooth
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Charge Temperature Range: | 0-45℃ |
12.8v 200ah Eco Friendly Lifepo4 Battery Pack Replacement Of Lead Acid Battery
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capacity: | 200Ah |
| Charge Temperature Range: | 0-60℃ |
12V LiFePO4 battery for replacement of VRLA battery 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah with Blue tooth
| Use Life: | >10years |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Certifications: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
Long Cycle Life Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Charge Current: | 100A |
| Max Discharge Current: | 100A |

