All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system backup power supply ] match 149 Products.
ABS / Metal Pure Sine Wave Line Interactive UPS With Overvoltage Protection
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
SL Series True Sine Wave Ups , Pure Sine Wave Ups For POS Machine / Computer
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Tower Type Pure Sine Wave Line Interactive UPS With ABS / Metal Material
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
0.7 Power Factor Sine Wave Ups , 1KVA~5KVA Line Interactive Ups Tower Type
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Lightweight and Powerful 12V 100ah LiFePO4 Battery Pack with 160Wh/kg Energy Density
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
High Frequency Online UPS 20kVA-80kVA 0ms Transfer Time
| Output Power Factor: | 0.9 |
|---|---|
| Output Voltage: | 220V |
| Product Name: | High Frequency Online UPS |
220V Low Frequency Online UPS Short Circuit Over Temperature Protection
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Display: | LCD |
Low Frequency 220V LCD Online UPS Pure Sine Wave
| Input Voltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficient Power Protection
| Transfer Time: | 0ms |
|---|---|
| Power Capacity: | 1-10KVA |
| Efficiency: | 95% |
Gp33 3 Phase Low Frequency Ups Industrial 10-200kva With Rs232 Communication Interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |

