All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system backup power supply ] match 149 Products.
220V UPS Uninterruptible Power Supply Input Frequency 50Hz 60Hz
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
2KVA Backup Power Supply , Sine Wave Home Ups Tower Type Mount
| Application: | Power Backup For Computer,Laptop... |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Protection: | Overvoltage |
Backup Power Supply LiFePO4 Battery Pack Lithium Iron Phosphate Cell
| Battery Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Max Discharge Current: | 100A |
| Cycle Life: | 5000 Times |
High Compatibility Mini DC UPS 60W 120W 40dB Noise With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
Economic 5Ah 100Ah Mini DC Uninterruptible Power Supply Device
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Charging Voltage: | 100V-240V |
30W ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Protection 0C- 40C
| Output Power: | 30W |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Low Frequency Online Uninterrupted Power Supply RS232/USB/SNMP Communication
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Output Waveform: | Pure Sine Wave |
| Efficiency: | 1 |
Online G Tech UPS High Frequency Three Phase 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz For Office
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Certification: | CE/ROSH |
| Phase: | Three Phase |
High Frequency 1kVA 10kVA Backup Power System With LCD Display
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Display: | LCD |
100-240Vac Input Ups Backup Power Supply High Capacity Lithium Battery 40dB Noise
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |

