All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system backup power supply ] match 149 Products.
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
High Efficiency Low Frequency Uninterruptible Power Source with Pure Sine Wave Output LCD Display
| Communication Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Automatic Charging 300W Line Interactive PWM UPS For POS Machine
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | , POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
7AH/9AH/12AH/18AH Battery Capacity Modular Type UPS 220V PWM UPS
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Transfer Time: | ≤10ms |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
ECO Mini 100V-240V Uninterruptible Power Source 2-3 Hours Charging period
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Mini DC UPS with 100V-240V Charging Voltage Protection Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity Long Lif
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Line-Interactive UPS 400-2000va Plastic and 3000va Mental for Continuous Office Power Backup
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~30 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Economic 100V-240V Mini Uninterruptible Power Backup with 5Ah-100Ah Battery Capacity
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Source
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |
Economic 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |

