All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups backup power supply ] match 224 Products.
Multi Output Mini DC Ups Battery 5V 9V 12V Portable Online Ups For Ip Camera And Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Voltage Range: | 100-240Vac |
Multi Output G Tech UPS High Capacity Lithium Battery Portable Online For IP Camera
| Product Name: | Mini DC UPS High Capacity Lithium Battery UPS Portable Online Ups For IP Camera, Modem, CCTV Etc |
|---|---|
| Phase: | Single Phase |
| Input Voltage: | 100-240Vac |
Mini DC G Tech UPS 15W 30W 60W Lithium Li - ion Battery For CCTV Router VOIP POE
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
20KVA Online Ups System , UPS Backup Power Supply With LED / LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
10ms Transfer Time Ups Unit Power Supply 60W 120W With 12V 7/9AHAH AGM Battery
| Wide Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB (1m) |
1000va 600w Offline Standby UPS , Modified Sine Wave Mini UPS For Laptop
| Backup Time: | 20 Minutes For Computer |
|---|---|
| Warrenty:: | 2 Years |
| Color:: | Black |
Modified Sine Wave G Tech UPS Inverter For Car LCD/LED Display
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | AC 220V |
| Display: | LCD/LED Optional |
500VA~3KVA Line Interactive UPS Modified Sine Wave Automatic Charging with metal plastic case, 110V/120V 220V/230V/240V
| Protection: | Low Voltage Protection,overload Discharge Overcharge |
|---|---|
| Type: | Line Interactive UPS |
| Phase: | Single Phase |
LCD Display G Tech UPS High Frequency Online 1KVA Single Phase Overvoltage Protection
| Product Name: | 10kva Online Ups Prices |
|---|---|
| Type: | Online |
| Weight: | Customized |
Online G Tech UPS High Frequency Three Phase 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz For Office
| Place Of Origin: | Guangdong China |
|---|---|
| Certification: | CE/ROSH |
| Phase: | Three Phase |

