All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
DC 5V 1A Car Power Inverter Superior Load Capacity For Start Up Inductive Load
| USB: | DC 5V 1A |
|---|---|
| Application: | Car Power Inverter |
| Display: | LCD/LED |
Alumium Solar Inverter 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy, Back Up Power |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | China |
12V 200Ah AGM VRLA Regulated Lead Acid Battery for Solar Power Systems, UPS, Telecommunications, Access Control Devices
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx 58 Kg |
3000 Times Cycle 3.2v 200ah Back Up LiFePO4 Battery
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Product Name: | LiFePO4 Battery 3.2v Big Capacity Li-ion Battery Back Up LiFePO4 Battery |
300a Vrla Regulated Lead Acid Battery For Telecom System / Solar System / Ups
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Terminal Type: | Threaded |
| Battery Type: | VRLA Regulated Lead Acid Battery |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Capacity: | 1000VA |
|---|---|
| Voltage: | 110-300VAC |
| Output Power Factor: | ≥0.7 |
High Frequency 1kVA 10kVA Backup Power System With LCD Display
| Power Capacity: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Transfer Time: | 0ms |
| Display: | LCD |
12.8V 18Ah LiFePO4 Battery Pack For UPS System Lead Acid Battery Replacement
| Nominal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Battery Capacity: | 18Ah |
| Lithium-ion Type: | LiFePo4 |
RM Series Modular Uninterruptible Power Supply 20kva-600kva For Medical Equipment
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 20~25days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
600va Battery Backup Power Supply For Home Use CE ROHS Certification
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number: | V-650 |
| Protection: | Overvoltage |

