All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
1500W Pure Sine Wave Power Inverter , 45-65Hz Sine Wave Solar Inverter
| Materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Display: | LCD |
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
Single Phase Computer Uninterruptible Power Supply Wide Input Voltage Range 110v/220v
| Protection: | Overvoltage |
|---|---|
| Output Voltage:: | 110v/220v |
| Application:: | PC, Router, POS Machine, Industrial Products |
PIV Series Modified Sine Wave Inverter LCD Display AC UPS / Inverter Switch
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
DC To AC UPS 300W Modified Sine Wave Power Inverter MPS
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
Energy Storage 3.2V 30Ah LiFePO4 Battery Pack For UPS Telcom
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Battery Type: | Lifepo4 Battery Pack |
| Cycle Life: | 3000 Times |
65Hz Lifepo4 Computer Backup Power Supply With Avr Function
| Output Wave Form: | PWM |
|---|---|
| OEM Service Providing: | YES |
| Display: | LED/LCD Optional |
Deep Cycle 24V 100Ah Lithium Battery For Power Back-up and Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Large Capacity 12V 300Ah Lithium Battery For Solar And Power Back-Up
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 5 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Lead-acid Replacement Lithium Iron Phosphate battery 25.6V 100AH
| Overload Protection: | Yes |
|---|---|
| Output Voltage: | 110V |
| Free Oem Service: | Support |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.05 Kg |

