All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
UPS Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 65ah For Telecom
| Capacity: | 55Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 20.20Kg |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithium Battery For Solar And UPS UN38.3
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Supply Ability: | 300 PCS per day |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.05 Kg |
12v lead acid gel battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
sealed deep cycle 12v battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Sealed Type: | Sealed |
agm sla battery storage battery 12v 7ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
high quality sealed deep cycle battery for UPS, Telecom, Alarm system and solar system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.05kg weight sealed vrla battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |

