All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Selectable INV MODE and UPS MODE pure sine wave for home appliances and personal computers
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Display: | LCD |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.05 Kg |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
non spillable lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Sealed Type: | Sealed |
2.55 Kg 12V 9Ah VRLA type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capacity: | 9Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.55 Kg |
Maintenance Free Sealed Lead Acid Battery 12v 14ah For Ups System
| Capacity: | 14Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 3.65Kg |
Deep Cycle 12V 200Ah Lithium Battery for Caravan / Camping and Power Back-up
| Chemical Composition: | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) |
|---|---|
| Max Charge Voltage: | 14.6V |
| Max Charging Current: | 200A |
PWM Continuous Power Source 50Hz 60Hz Emergency System
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Input Voltage: | 220V |

