All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
2.55kg Weight 12v Vrla Sealed Sulfuric Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System Application
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight agm maintenance free battery 12v 9Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
12v 9ah rechargeable valve regulated lead acid battery for Ups System
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.5Kg |
Telecom Sealed 12v 18ah Lead Acid Battery For UPS Solar System
| Capacity: | 18Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 5.10Kg |
UPS Telecom Sealed VRLA Regulated Lead Acid Battery 12v 150ah
| Capacity: | 150Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 40.00Kg |
Terminal F1 Sealed Lead Acid Battery 12v 200ah For UPS Telecom
| Capacity: | 200Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 58.00Kg |
12V24V48V LiFePO4 Battery Pack 600*460*457mm Grade A for Back up Power
| Battery Size: | Standard/Custom |
|---|---|
| Energy Density: | / |
| Dimension: | 600*460*457mm |
2400W PV Input Balcony Energy Storage System
| Warranty: | 5 Years |
|---|---|
| Mount Way: | Tower Type |
| Remote Control: | Support |

