All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
LCD LED Display AVR voltage regulator With Relative Humidity≤95%
| Display: | LCD/LED |
|---|---|
| Power: | 2KVA-3000KVA |
| Input Voltage: | 380V-480V |
AVR Reduced Instruction Set Auto Voltage Regulator 50Hz 60Hz Frequency
| Type: | Automatic Voltage Regulator |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Voltage/Under Voltage |
| Power: | 2KVA-3000KVA |
Low Voltage Alarm Inverter Generator With Cooling Fan
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Reliable Valve-Regulated Lead Acid Battery VP Series Deep Cycle Battery 12V
| Material: | Lead Acid |
|---|---|
| Operating Temperature: | -15℃~50℃ |
| Warranty: | 3 Years |
Cold Start Pure Sine Inverter AC / Solar Input Built - In PWM Controller Inside
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Application: | Home |
XLS Series Pure Sine Wave Hybird Inverter AC / Solar Power Input Home Application
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Application: | Home |
Customized Power Inverter With PWM Controller Inside Built - In
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Application: | Home |
Plastic Material Electric Power Inverter With Overload / Short Circuit Protection
| Colour: | Customized |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Application: | Home |

