All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
Solar System Deep Cycle 12v 9ah Rechargeable Vrla Battery
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
PIV Series LCD Display 300- 3000W Modified Sine Wave Inverter
| Display: | LCD |
|---|---|
| Output Voltage: | AC 220V |
| Output Wave Form: | Modified Sine Wave |
High Capacity 12V LiFePO4 Battery for Lead Acid Replacement
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Product Name: | 12v Li Ion Battery Lifepo4 Rechargeable Battery 12V Lead Acid Battery Replacement |
| Terminal Type: | F2 |
2-Year Warranty Maintenance-Free Lead-Acid Battery Operating Temperature-15℃~50℃
| Self Discharge Rate: | ≤3%/Month |
|---|---|
| Capacity: | 100Ah |
| Operating Temperature: | -15℃~50℃ |
OPzV Series Agm Lead Acid Battery Better Charge Acceptability For Access Control Devices
| Real Capacity: | 220AH |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Sealed Type: | Sealed |
Front Terminal Series VRLA Regulated Lead Acid Battery AGM Battery Easy Installation
| Real Capacity: | 55-260AH |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Sealed Type: | Sealed |
Valve regulated sealed lead acid battery 12V 200Ah, deep cycle lead acid battery for solar
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Product Name: | Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery 12V 200Ah, Deep Cycle Lead Acid Battery For Solar |
| Sealed Type: | Sealed |
Agm VRLA Regulated Lead Acid Battery OPzV Series For Access Control Devices
| Real Capacity: | 200-3000AH |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Sealed Type: | Sealed |
High Capacity Agm Lead Acid Battery OPzV Series Better Charge Acceptability
| Real Capacity: | 200-3000AH |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Sealed Type: | Sealed |
Front Terminal Series Vrla Lead Acid Battery AGM Easy Installation For Wind System
| Real Capacity: | 55-260AH |
|---|---|
| Sealed Type: | Sealed |
| Maintenance Type: | Free |

