All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 629 Products.
Rechargeable Deep Cycle 12V 150Ah VRLA Acid Gel Battery
| Capacity: | 150Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | 12V150Ah Deep Cycle Sealed Lead Acid Battery Rechargeable Valve Regulated Lead Acid Battery Lead Acid Gel Battery |
Valve Regulated 12V 150Ah VRLA Rechargeable Battery
| Capacity: | 150Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Product Name: | 12V Lead Acid Battery Rechargeable Valve Regulated Lead Acid Battery 12V |
12v 100ah VRLA Regulated Lead Acid Battery For Solar Alarm System
| Capacity: | 100Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 34.50Kg |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 Hours Charging
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
12V 7Ah VRLA Regulated Lead Acid Battery Rechargeable Sealed Lead Acid Battery
| Cycle Life: | 500-1000 |
|---|---|
| Capacity: | 7Ah |
| Application: | UPS, Solar System, Telecom System |
high strength ABS case lead acid battery
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
EV 3000 Times Cycle 3.2v 200ah LiFePO4 Battery Pack
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Product Name: | LiFePO4 Battery 3.2v 200ah Li-ion Battery Back Up LiFePO4 Battery |
Plastic Shell LiFePO4 3.2v 30ah Lithium Ion Battery
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Product Name: | LiFePO4 Battery 3.2v 30ah Li-ion Battery Back Up LiFePO4 Battery |
Alumium Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Battery Pack
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Product Name: | LiFePO4 Battery 3.2v 50ah Li-ion Battery Back Up LiFePO4 Battery |

