All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups ] match 630 Products.
2.05kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.05kg weight sealed deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
2.05kg weight 12v sealed maintenance free rechargeable battery
| Capacity: | 7Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.05 Kg |
compact design rechargeable lead acid battery
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
12V Rechargeable Valve Regulated Lead Acid Battery for Solar System 9Ah Capacity 20hr-rate to 1.75V per cell 25 C
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
Deep Cycle Lead Acid Battery for Solar System Approx. 2.55 Kg Weight 9Ah Capacity 20hr-Rate to 1.75V per Cell 25 C
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
2.55kg weight vrla gel battery 12v for solar system
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | Approx. 2.55 Kg |
2.55kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Weight: | 2.55 Kg |
12V Sealed Deep Cycle VRLA Battery for Solar System 9Ah Capacity 2.55kg Weight
| Material: | Printed |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |
safety lead acid car battery
| Material: | ABS |
|---|---|
| Capacity: | 9Ah@20hr-rate To 1.75V Per Cell @25 C |
| Voltage: | 12V |

