All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ ups system backup power supply ] match 149 Products.
UPS System Backup Power Supply 7AH 9AH 12AH 18AH Battery Capacity
| Battery Capacity: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Input Voltage: | 220V |
Single Phase 500VA 300W Ups Backup Power Supply For Home
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
10KVA Ups Backup Power Supply Single Phase Pure Sine Wave Without Battery
| Product Name: | 10kva Online Ups Prices |
|---|---|
| Type: | Online |
| Weight: | Customized |
Transfer Time 10ms PWM UPS 220V Power Supply Backup Unit 50Hz 60Hz
| Output Frequency: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Type: | PWM UPS |
| Input Frequency: | 50Hz/60Hz |
Long Cycle Mini DC UPS Uninterruptible Power Supply With LiFePO4 Battery
| Input Voltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Transfer Time: | <10 Ms |
| Noise Level: | Less Than 40dB |
600va Battery Backup Power Supply For Home Use CE ROHS Certification
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number: | V-650 |
| Protection: | Overvoltage |
20KVA Online Ups System , UPS Backup Power Supply With LED / LCD Display
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |
Metal / Plastic Case Ups Unit Power Supply 300VA 650VA 800VA CPU Controlled
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Line Interactive Dc Ups System Overload Short Circuit Protection 300VA 650VA 800VA
| Output Voltage:: | 220/230/240Vac Or 110/120Vac |
|---|---|
| Application:: | PC, Router, POS Machine Communication Processor, Industrial Products |
| Display: | LED Or LCD For Optional |
Pure Sine Wave 15KVA High Frequency Online UPS With 0.9 Power Factor
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Mount Way: | Tower Type |

