All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ efficiency high frequency ups ] match 139 Products.
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Charger Power Inverter
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |
MPPT Charger 5KW Pure Sine Wave Inverter For Solar Home Use
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Color: | Customized |
1000W 2KW 3KW 6KW Pure Sine Wave Inverter, Home use, with MPPT Solar controller, PWM, max charger current 60A, LCD
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Colour: | Customized |
| Display: | LCD |
5 Kva AVR Series , Voltage Regulator Stabilizer For Refrigerator And Freezer
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number: | AVR-A |
| Phase: | Single Phase |
LED Relay Type AVR Series Electric Stabilizer For Home With Over & Low Voltage Protection
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Model Number: | AVR-A |
| Phase: | Single Phase |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W Pure Sine Wave Inverter
| Product Name: | 230Vac MPS SERIES 2000W Pure Sine Wave Inverter, Solar Power Inverter, Inverter Home |
|---|---|
| Efficiency: | >=96%(AC Mode) |
| Input Frequency: | 45-65Hz |
Low Voltage Alarm Inverter Generator With Cooling Fan
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Transfer Time ≤10ms Pure Sine Wave Inverter with Over Temperature Protection
| Color: | Black |
|---|---|
| Battery Capacity: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Transfer Time: | ≤10ms |
1000W-12000W Hybird Solar Inverter With MPPT Solar Charge Controller
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC Output |
2100W 3500A Power Inverter PIV Series With Extending Service Life
| Material: | Metal/ABS |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Output: | AC 220V |

