All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ phosphate lithium cell pack ] match 90 Products.
Long-lasting 24V LiFePO4 Battery Pack with A Grade Performance and 48V Battery Pack for Residential
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model No: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Use Life: | >10years |
Alumium Shell Lithium Iron Phosphate Battery Pack 24V 100Ah 3 Years Warranty
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Place Of Origin: | China |
40Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack , LFP Lifepo4 Deep Cycle Battery
| Color: | Blue |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
Long-Lasting and Powerful LFP-Battery-Pack with 12V 24V 48V Pack For Home Energy Storage
| Model No: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Display: | Optional(LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
300Ah Lifepo4 Portable Power Pack , Lithium Battery Cells For Electric Vehicle
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
12V 100AH LFP Battery Pack 5000 Times Cycle Life reliable durable
| Capacity: | 100Ah |
|---|---|
| Battery Type: | LiFePO4 |
| Output Voltage: | 12V |
12KG-100KG LiFePO4 Battery Pack with High Energy Density 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Pack Voltage Output: | 12V24V48V |
|---|---|
| Use Life: | >10years |
| Grade: | A |
LFP 12V 50Ah Lithium Ferro Phosphate Battery Free Maintenance For EV / Telecom
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
12V 50Ah LiFePO4 Battery Pack Good Cycle Life Time For Solar Energy / Motorcycle
| Application: | EV, Telecom, Solar Energy,motorcycle |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |
24V 230Ah LiFePO4 Battery Pack For Solar Energy Off Grid Photovoltaic Energy Storage System
| Application: | Solar Energy,off-grid Photovoltaic Energy Storage System |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Place Of Origin: | Guangdong China |

